FF-Příběh 9

5. března 2007 v 17:00 | ©Julca22 |  ::FF-Příběh::
Jak je Santy jenom na ohlávce a lonži,zepředu jí podepírá jedna z holek a zezadu jeden a zboku další lidé kteří sou jí popřípadě na blízku a ona..ONA DE SAMA! Sice to není takovej ten normální krok.je čaptaví,ale i tak předce.Se slzami v očích sem se na to koukala a usmívala se.Když skončila rehabilitace odvedli jí do boxu a dali do toho závěsu.Já sem hned běžela za ní.Dala sem jí obrovskou pušinku a vyobjímala jí jak jen to šlo.Pak sem si vzala vidli a vykydala jí box,dala jí pořádnou dávku slámy a sena.Pak sem jí vyčesala,kopýtka vyčistila a udělala copíčky aby jí ta hříva nevadila.Pak sem odběhla a udělala jí pořádnou večeři.Nechala sem jí papkat osamotě aby měla klid a mohla si odpočinout.Já sem šla do svého pokoje.Za tu dobu co tady sme sem si jí už dost pořídila podle svého.Jenom doufám že mě za to nezabijou.:D.Po celé stěně sem měla obrázky koní a fotky ze Santyniných rehabilitací.Vedle fotek byly moje přáničká pro ní a taky srdíčka a podobný blbůstky.Sem ráda že tady nemají pokojovou službu protože kdyby tohle vyděli asi by je piclo:D.S takovými myšlenkami sem usnula.
Když sem se probudila ráno tak sem hned zašla do koupelny.Umyla sem se a pak se šla převlíknout.Zašla sem do takový kuchynky co patřila do našich izieb.Táta dělal snídani.No to sem byla zvědavá co ukuchtil páč celou dobu sme si objednávali čínu,pizzu,ššaláty a podobně.
,,Jeee mňamiiii" vykřikla sem když sem zbadala obložený chlebíčky a čaj.
,,No ale bacha.Nevím jestli to chutí tak jak to vypadá"
Já sem nahodila vystrašenej xichtík.Sem byla jak počúránýý štěňátko xoD.No přišel moment pravdy.Zakousla sem,rozžvíkala a polkla.Táta jenom čekal na rozsudek.Zaxichtila sem se neutrálně a z toho dost znervózněl.
,,No nato tati že seš poprvý něco dělal sám,je to báječnné;o)"
Vypnul hruď jako king a pak začal dělat druhou várku:D.Já sem dojedla a šla do stájí.Tam sem se postarala o box Santy,dala jí pusinky,vyhřebelcovala jí a dala pamlsek.Pak za mnou přišel Wiliem.
,,Čus.Hele máme tady tři koně který kvůli léčbě potřebují provětrat.Nešla by ses projet?
,,No jasááááááán,jenom se převlíknu ;o)"
,,Supr.Tak tě počkám venku ;o)"
Rychle sem běžela do domku.Dala sem si rifle,trígo na ramínka a šla sem.
,,Slečno kam ses vybrala?"
,,Ale tatí,wiliem mě požádal jestli bych nešla provětrat nejaký koníky"
,,No to je v pořádku,ale kde máš přilbu?"
,,Ale tatíííí"
,,Žádný ale!Makej"
Tak sem si musela dát přilbu mno.A ještě chapsy;o) ty sem tam taky našla:D
šla sem tedy ven.Wiliem tam čekal už s připravenýma koňma.Jeden byl takovej krásnej vraník s bílou hvězdou a jednou ponožkou na zadní noze.Ten druhej byl zase hnědák s tenkou lisinkou a chvostem až po zem.Byl krásnej.Vysedli sme do sedel a jelo se.Krokovali sme popři cestě a pak sme odbočili na louky.Tam sem si to pěkně nacválali.Ale já sem nemohla cválat dlouho protože můj koník mě operaci plic a tak se mu ještě těžce dýchá.Ale mě to nevadilo.Už sem jenom krokovala ale tenhle koník Byl báječnej.Takovej klidnej,dalo se mu důvěřovat.Když sme byly v půlce cesty Wiliem začal cválat.Newm co se stalo ale Bruse(Brius;)) začal cválat za ním.Asi se mu to už sklidnilo tak zase mohl běhat.Já sem se jenom předklonila,postavila v třmenech a už sme jeli.Oběhli sme Wiliema a začal závod.Nehnali sme koně.Oni sami si dávali rychlost a závod skončil když už měli dost.Dali sme jim pořádnou pochvalu a nechali je napást.Pak sme se vrátili domů.
,,Nech to být ;o) já to udělám"
,,Dík"
Dala sem mu pusu na líčko a šla za Santy.Papinkala seno.
,,Už sme s rehabilitací pro dnešek skončili.šlo jí to baječně.Prošla dvojnásobní délku jako včera a její krok byl už mnohem jistější.Myslím že dlouho u nás už nebude.
,,Slišelas to santy?Jestli se ti bude dařit bloučku budeš zachvilinku už doma."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasi Sasi | E-mail | Web | 5. března 2007 v 20:31 | Reagovat

Super Juli :) fáákticky

2 adela adela | 29. srpna 2008 v 13:50 | Reagovat

Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měl, a znám další lidi, kterým se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte.

Nevěřím na čáry, ale..............pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí.

Hodně lidí si není jistých, co by

v životě chtěli.

Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál.

Tady je přesná kope, takže: funguje

to !

Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x).

Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x.

Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání.

Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a.

Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne.

Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání.

Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností.

Nebo

se to nikdy nestane..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.