FF-Příběh 6

17. února 2007 v 20:45 | ©Julca22 |  ::FF-Příběh::
Nevyděla sem tam žádného člověka..nevěděla sem proč tam nikto není.šla sem do klubovny a ta byla prázdná.Pak sem šla mrknout do kanceláře a tam taky nikto.Tak sem šla při výběhy.Koně byly venku a spokojeně se pásli na louce.Nevěděla sem kam všichni šli.Žeby šli na vyjížďku? Ale to není možný.Dy´t všechny sedla sou tam kde byly a boxy sou nevyčistěné.V tom sem uslišela rámus od boxů.Nevěděla sem co se děje a tak sem to tam šla mrknout.Nikde nikto.Blížila sem se k Santininmu boxu.Bylo mi dost divný že jde ten rmus právě odtaď.Žeby přivedli nového koně?To se jim vůbec nestíská po Santa-la fee?
Čím víc sem se přibližovala tim víc sem byla zvědavá.

Při jejim boxu byly všechny holky,trenér a ..a můj táta! Vůbec sem nevěděla co tady dělá.Rychle sem za ním běžela..
,,Tati co tady proboha děláš?
,,No víš broučku.." nestihl ani dopovědět a už sem vyděla jako na nosítkách nesou Santy do přepravníku
"Kam jí ksakru vezou?"
,,No ..ono se to téžce vysvětluje..no víš mě tě i tý kobylky přišlo líto ..no ..no a tak sem jí koupil a právě jí odvážejí do speciální nemocnice pro koně"
,,Bože tati já tě milujuuu"
,,To už vím dávno broučku"
dal mi pusu na tvář a pak se šel věnovat řidičovi..něco s nim domluvil..já sem si sedla k santy do přívěsu aby v nem nebyla sama..byla sem tak šťastná..ale cítila sem se Santy..určitě má hrozné bolesti a to je mo moc líto..kéž by se to nikdy nestalo.
Už sme na místě..přišli tři muži kteří jí odnesli do boxu..tam měla dobrý metr slámy a vše co potřebovala.Dali jí do takovýho závěsu aby jí to drželo na nohou..prostě se pomocí nohou jenom otáčela a bylo vydět že je spokojnější..dala sem jí pusinku na čelíčko a šla za tátou..
,,No aby sme nemuseli každej den jezdit 200km za kobylčou pan lékař nám tu zajednal bydlení.To je supr výbava co?Nemocnice která má i vlastních 50pokojů pro zaměstnance a takové případy jako sme my
,,To jó tati =oD.Tak já si pudu nahvilku zdřímnout..ta cesta mé dost unavila"

Ale nemohla sem zaspat..kto by jenom mohl když se toho za jeden den odehrálo tak hodně?Byla sem šťastná ale i smutná zároveň.S těmahle myšlenkama sem usnula..
NA druhý den sem se vzbudila dost brzo.šla sem sem mrknout na Santy.Právě sem potkala člověka který se staral o koníky kterýtam měli.
,,Ahoj..nepotřebuješ s něčím pomoct?"
,,Ahoooj..no jasáán..mám tu toho dost na práci =oD"
,,Mimochodem já sem Sára"
,,Wiliem"
,,Těší mě:D"

Tak sem mu pomohla tak že sem dala 15-tim koním čerstvou vodu,seno,vykydala a umyla boxy po koních které odešli.Byla to docela zábava a hlavně tehdy když sme se s Wiliamem oblívali vodou =oD sem myslela že ho zabiju..pak když bylo kolem druhý sem potkala veterináře když šel kontrolovat Santy.Řekl že jí zítra bude operovat a že už má přemyšlený zákrok..Ale padla ode mě i otázka..a bude se moci na ní ještě jezdit?
,,No..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Inka Inka | E-mail | Web | 18. února 2007 v 9:26 | Reagovat

Dááááál..bolo to suuper  ahlavne jako bola Satny na to závese:D

2 Sasi Sasi | E-mail | Web | 13. června 2007 v 20:06 | Reagovat

JJ jak Barbarko :( ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.