FF-Příběh 5

15. února 2007 v 22:09 | ©Julca22 |  ::FF-Příběh::
když sem kolem něj jenom tak proletěla nevěděl co se děje...pořád sem plakala jako malá a jenom zatajeným dechem sem pípla ,,Ahoj" a běžela do pokoje..tam sem se hodila na postel a spustila ještě víc.Až po pěti minutách sem uslišela jak jede táta po schodech..vešel ke mě do pokoje a sednul si vedle mě na postel.
,,Co se stalo broouučkuu?"
já sem pořád plakala a až když sem se ukludnila spustila sem
,,Víš co sem začala chodit do toho klubu..měla sem tam kobylku s kterou sem trénovala..a dnes..ona se bláznila s koňma a měla nehodu a..aa"
nemohla sem dál..znovu sem začala brečet jako malý dítě a nemohla sem to ubrzdit..
,,Pšššt to bude dobrýýý"táta se snažil a byla sem ráda že byl a i je chápavější než moje matka
,,no..ona se zranila a veterinář řekl že nejlepší pro ní bude když jí utratí!"
nemohla sem to už víc udržet a pustila sem masivní zával slz a sklamání..Nevěděla sem co mám dělat..táta pochopil že chci být teďka sama a odešel..nevím kam ale šel prič..

Když sem se vzbudila byla už noc.Půl osmé.Nevím ani proč sem se vzbudila ale když sem uslišela ten rámus už sem si to uvědomila..rychle sem vyběhla z pokoje a v obýváku uvyděla mámu jak se zase hádá s tátou..Byla namol ožralá a nevěděla co dělá..
,,Vydíš?VYdíš! ani vyspat se u tebe nemůže!..broučku pojď se mnou..budeme žít s Charliem a budeme se mít fajn a budeme počítat žáby a mouchy"
,,Dej mi pokoj!Ani se neodvážím říct ti matko!Se na sebe podívej co ze sebe děláš!Nikam nejedu..podmostí není můj vysnívanej sen tak né děkuju..čau!"

utíkala sem do pokoje a zamkla..už sem jenom slišela jak tátovi nadává že ho potopí..když sem se nakukla do obýváku táta měl rtvář v dlaních..nechěla sem ho teď utěšovat kecma a tak sem šla do pokoje..v pokoji mám napojenou hned i koupelnu..šla sem dovnitř a napustila si do vany vodu..pak sem se na sebe podívala do zrcadla a řekla si
,,Se na sebe podívej..máš zmrdanej život...nezasloužíš si ho!"
a pak sem udělala to,co každý pokládá za debilitu,fanatictví nebo i chorobu..ale ten kto tenhle pocit nezažil neví o čem to je..
Vzala sem do rukou žiletku a silným tlakem ní prošla po zápěstí..cítila sem krásnou úlevu a už sem jenom pozorovala jak se mi rána otevírá a teče z ní krev..pomalu sem strácela vědomí a padla sem na zem..poslední co si pamatuju je zděšený výraz v tátovem obličeji který za mnou rychle utíká..Pak jedon tma..a ticho,temno..

Otevřu oči a musím je ihned zavřít protože prudké světlo které mi do nich zazářilo bylo nesnesitelné..
Když sem se rozkoukala spoznala sem že ležím doma v posteli.Zvedla sem ruku kterou sem si rozřízla..byla jenom zavázaná.
,,Cos to provedla" zakroutil táta hlavou a pousmál se
,,Psichyka tati,psichyka"
,,No dobře..nechám tě ať se ještě prospíš"
,,Dík"
Lehla sem si na druhej bok a uvažovala..co teďka bude?..skončím s koňma?..myslím že asi ne..musím zajít do klubu..ikdyž si uvědomuju že když vejdu do boxu Santy zhroutím se ale to je už život..usnula sem

Probudila sem se ve slámě..vyšla sem ven a uvyděla Sylvu jako sedí na koni a mává na mě..du vysednoout ale nejde to..chci se pohnout ale v zápěti sem v moři..v moři..je to spíš samá krev..nemůžu se ani hnout a už jenom vydím jak se potápím..pak tma..a v tom se zbudím celá mokrá..V tom mi klepe na dveře jestli s emi chce do školy. ,,Ne..dneska né..nemám náladu.".. ,,Tak dobře " šibalsky se na mě usmála a šla do kuchyně..já sem se rozhodla že se oblíknu a půjdu do klubu..Pětkrát sem nad tím uvažovala ale nakonec zvědavost vyhrála..když sem tam dorazila..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Inka Inka | E-mail | Web | 18. února 2007 v 9:28 | Reagovat

Peknééé..

2 Sasi Sasi | E-mail | Web | 13. června 2007 v 20:04 | Reagovat

jj ty psychoška ♥

3 Aemurnetwepe Aemurnetwepe | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 22:24 | Reagovat

Four to five associated with this juice has to be consumed every week to have the desired result.  Use these circumspectly however, while they may lower blood sugar levels, which is an undesirable effect in men whose blood glucose levels are properly balanced.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.